Blog

Blog Sub Title

Načítám akce

« Všechny akce

  • akce již proběhla.

8. Cyklozávod za památkami Olomouce

22. 09. 2021 -18:00 - 21:00

90Kč
Ve středu 22. září se uskuteční 8. ročník Cyklozávodu za památkami Olomouce, který pořádá spolek Studium Artium ve spolupráci s Bajkazyl Olomouc.
Průběžně vás budeme informovat o novinkách týkajících se akce, ale už teď si zapište do diáře:
– závod se uskuteční ve středu 22. 9. 2021, start v 18:00 hodin v Letní kino Olomouc – BAR / PARK KLID V RUCHU (Hoblina), závodníci nechť se dostaví již 17:30
– cíl a následná afterpárty proběhne tamtéž
– rozdělení na ženy a muže – v každé kategorii vyhlášení tří nejrychlejších jezdců
– startovné: 90 Kč – každý dostane stylovou placku na památku, podle které bude jasně rozpoznatelné, že se jedná o účastníka závodu a špekáček k opékání.
– kapacita míst v závodu je omezena. Rezervace možné zasílat na e-mail stuart.olomouc@gmail.com anebo se zapsat do listiny přímo v Bajkazyl Olomouc (nutné již tam zaplatit startovné) – o spuštění zápisu Vás budeme informovat zde na události
– opět vás čeká pět check-pointů u známých i méně známých památek a jejichž lokality Vám budeme také postupně odhalovat.
Pravidla:
U pěti významných olomouckých památek budou udělány check-pointy, které musí každý závodník objet. Trasu si volí individuálně. Na check-pointech mu bude položena otázka s možnostmi odpovědí ABCD. Za správné zodpovězení získává závodník razítko na kartu, kterou dostane na startu. Pokud odpoví špatně, bude mu uděleno trestné kolo, či jiná aktivita, která ho zpomalí a až poté získá potřebné razítko a může jet na další bod. Než se vydá závodník do cíle, musí mít na kartě všech pět razítek z jednotlivých check-pointů.
Každý závodník musí podepsat, že jede na vlastní nebezpečí.

Podrobnosti

Datum:
22. 09. 2021
Čas:
18:00 - 21:00
Cena:
90Kč
Rubriky akce:
, ,

Pořadatelé

Studium Artium, z. s.
Spoluorganizátor akce: BAJKAZYL

Místo konání

Klid v ruchu (Hoblina)
Pekární 26
Olomouc, 77900 Česká republika
+ Google Mapa