Blog

Blog Sub Title

Načítám akce

« Všechny akce

  • akce již proběhla.

Cyklozávod za památkami Olomouce

29. 04. 2014

50kč

Tento rok se uskuteční 1. ročník Cyklozávodu za památkami Olomouce, který pořádá spolek STU∆RT ve spolupráci s BAJKAZYLEM, pod záštitou Univerzity Palackého. Průběžně vás budeme informovat o novinkách týkajících se akce, ale už teď si zapište do diáře:

  • Závod se uskuteční 29. 4. 2014, start v 17:00 hodin v areálu W7 (Wurmova 7)
  • Cíl a následná afterpárty proběhne na Korunní pevnůstce, kde se můžete těšit na živý koncert (kapely brzy upřesníme) a pár slov rektora UP Jaroslava Millera (pro závodníky vstup zdarma)
  • Rozdělení na ženy a muže – v každé kategorii vyhlášení tří nejrychlejších jezdců! ⇒ ceny věnovány FDF Bike shopem (nový cyklo obchod otevřený v Olomouci)
  • Startovné: 50 Kč – za to každý dostane stylovou placku na památku, podle které bude jasně rozpoznatelné, že se jedná o účastníka závodu, a vstup na koncert
  • Hlavní organizátorkou akce je Gabriela Kodysová

Pravidla:
U pěti významných olomouckých památek budou udělány check-pointy, které musí každý závodník objet. Trasu si volí individuálně, ale vždy je možnost absolvovat velkou část úseku po cyklotrase. Na check-pointech mu bude položena otázka s možnostmi odpovědí ABCD. Za správné zodpovězení získává závodník razítko na kartu, kterou dostane na startu. Pokud odpoví špatně, bude mu uděleno trestné kolo, či jiná aktivita, která ho zpomalí. Až poté získá potřebné razítko a může jet na další bod. Než se vydá závodník do cíle, musí mít na kartě všech pět razítek z jednotlivých check-pointů.

Každý závodník musí podepsat, že jede na vlastní nebezpečí!

Přihlášky:

  • Osobně: stánek CYKLOZÁVODU na Vintage marketu, který se uskuteční 14. 4. v areálu W7 (poté denně v Bajkazylu) – pravidlo zní: “kdo dřív přijde, ten dřív…”

Těšíme se a doufáme v hojnou účast!

Podrobnosti

Datum:
29. 04. 2014
Cena:
50kč
Rubriky akce:
, ,

Pořadatelé

Spoluorganizátor akce: BAJKAZYL

Místo konání

W7
Wurmova 7
Olomouc, 77900 Česká republika
+ Google Mapa
Telefon:
739317798